Poznaj 7 cech dobrego managera.

Dobry manager to bezdyskusyjnie motor napędowy dla wielu firm. Dzięki swojemu doświadczeniu, pasji do tego co robi oraz ogromnemu zaangażowaniu, może stanowić jeden z najsilniejszych fundamentów firmy…

10 kłamstw, w które wierzysz i sobie szkodzisz.

W tym artykule przedstawię Ci 10 największych kłamstw, które ktoś wpoił Ci do głowy, w które wierzysz i które zaburzają Twoje naturalne zdolności do kierowania swoim własnym życiem oraz realizowania swoich pragnień.

Zostań liderem w swoim życiu i w biznesie.

Lider

Chcesz być liderem czy potrzebujesz lidera? Jeśli jesteś osobą, która zawsze przejmuje inicjatywę, nie boi się wyrażać swojego zdania, często podejmuje najtrudniejsze decyzje, doradza innym i ludzie bardzo liczą się z jej zdaniem, to znaczy, że jesteś już przywódcą, albo masz ku temu spore zadatki. Jeśli jednak nie lubisz brać odpowiedzialności, wolisz być kierowany przez […]

Pewności siebie możesz się nauczyć.

Pewność siebie

Pewność siebie to cecha nabyta. To, że teraz Ci jej brakuje, nie znaczy, że nie jesteś w stanie jej w sobie wyrobić. Wiara w siebie i świadomość swoich zarówno mocnych jak i słabych stron to podstawa to budowania silnych przekonań na swój własny temat, których nie będą w stanie podważyć żadne okoliczności i opinie pochodzące z zewnątrz.

Czy zmiany są powodem do strachu?

Zmiany

Zmiany choć są naturalnym procesem i często podjęcie jednej decyzji o zmianie może diametralnie odmienić czyjeś życie na lepsze, to niektórzy bardzo starają się ich unikać. Skąd ten strach? Skąd obawa przed pójściem w nieznane?